Úgy érzed, benned lakozik a tehetség?
Szereted az autókat és a technikai innovációkat?
Dinamikus, magabiztos személyiség vagy? Akkor ideje próbára tenni magad!

Küldd el jelentkezésed a TOYOTA és LEXUS hivatalos márkaképviseletét ellátó Kovács Autóház Kft-nek, ahol nem a meglévő szakmai tudásodat, hanem rátermettségedet és elkötelezettségedet kell bizonyítanod. Amennyiben meggyőzöl minket, úgy esélyt kínálunk, hogy Monoron vagy Szegeden igényes környezetben folytasd a pályafutásod.

Küldd el rövid fényképes bemutatkozásod és elérhetőséged és ne felejtsd el feltüntetni, hogy melyik pozícióra és telephelyre jelentkezel!

Az alábbi munkakörökben keresünk csapattagot:

MONOR, 4-es főút 35.km
SZEGED, Dorozsmai út 9.

Fontos, ha irodai munkakörre jelentkezel:

Legyél vendégszerető és csapatjátékos
Ismerd a Microsoft Office szoftverek (Outlook, Excel, Word)

Előny:

B kategóriás jogosítvány
Adott területen szerzett munkatapasztalat

Jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot, majd küldje el részünkre!

A feltöltéshez klikkeljen ide vagy húzza ide a fájlt!